Tipobet Gizlilik Politikası

Tipobet Gizlilik Politikası Web sitemiz üzerinden hizmetlerimizi kullandığınızda, bilgileriniz açısından bize güvendiğinizin farkındayız. Bunun büyük bir sorumluluk olduğunu bildiğimizden dolayı TİPOBET olarak bilgilerinizi korumak için büyük çaba harcarız.

Bu tipobet gizlilik politikası amacı, web sitemizi ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizi nasıl muhafaza ettiğimiz konusunda sizi bilgilendirmek, gizlilik haklarınız ve yasaların sizi nasıl koruduğu hakkında bilgilenmenizi sağlamaktır.

Bu Gizlilik Politikası en son 17 Şubat 2020 tarihinde güncellenmiş olup, geçmiş sürümleri bize ulaşarak temin edebilirsiniz.

tipobet Gizlilik Politikası Amacı

Bu tipobet gizlilik politikası, web sitemize kayıt yaptırırken, haber listemize üye olurken, bir ürün veya hizmet satın alırken veya bir yarışmaya katılırken sağladığınız veriler dahil, TİPOBET olarak bu web sitesini kullanmanız yoluyla kişisel bilgilerinizi nasıl toplayıp işlediği konusunda sizi bilgilendirmektir.

Bu web sitesi çocuklar için amaçlanmamış olup, bilerek çocuklarla ilgili veri toplamamaktayız.

Bilgilerinizi nasıl ve neden kullandığımız konusunda eksiksiz bilgi sahibi olmanız için, size sağlayacağımız tüm gizlilik bildirimlerini veya veri işleme bildirimlerini okumanız önemlidir. Bu gizlilik politikası, diğer beyanları tamamlayıcı olup, bunları geçersiz kılmaz.

tipobet gizlilik politikası Denetçi

[Yasal haklarınızı] kullanma istekleriniz de dahil olmak üzere, bu gizlilik politikası ile ilgili sorularınızı aşağıda belirtilen e-posta aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

İletişim bilgileri

E-posta adresi: [email protected]

Verilerinizin koruma sorunlarıyla ilgili olarak Bilgi ve Veri Koruma Yetkilisi (IDPC) Ofisine [https://idpc.org.mt] veya Curaçao’daki denetçi kuruma dilediğiniz zaman şikayette bulunabilirsiniz. Ancak, sorunlarınızı IDPC’ye başvurmanızdan önce çözme fırsatı bulmayı tercih ederiz.

Hakkınızda muhafaza ettiğimiz tüm kişisel bilgilerin doğru ve güncel olması önemlidir. Sitemizle bağlantınızın devam ettiği sürece verilerinizin değişmesi halinde lütfen bizi değişiklikler hakkında bilgilendirin.

2. Hakkınızda Topladığımız Veriler

Kişisel verileriniz veya kişisel bilgileriniz, kişinin kimliği belirlemeyi mümkün kılan herhangi bir bilgiyi ifade eder. 

Sizinle ilgili olarak, aşağıda belirtildiği gibi farklı türlerde veriler toplayabilir, kullanabilir, depolayabilir ve işleyebiliriz:

  • Kimlik Bilgileri [adı, kızlık soyadı, soyadı, kullanıcı adı veya benzer kimlik belirleyici bilgiler, medeni durum, ünvan, doğum tarihi ve cinsiyet] içerir.
  • İletişim Bilgileri [fatura adresi, teslim adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları] içerir.
  • Finansal Veriler [banka hesabı ve ödeme kartı bilgileri] içerir.
  • İşlem Verileri [size yapılan ve yaptığınız ödemelerin bilgileri ve bizden satın aldığınız ürünler ve hizmetlerle ilgili diğer ayrıntılar] içerir.
  • Teknik Veriler [IP (İnternet protokolü) adresi, oturum açma bilgileriniz, tarayıcınızın türü ve sürümü, zaman dilimi ayarları ve konumunuz, tarayıcı eklenti türleri ve sürümleri, işletim sistemi ve platformu ve bu web sitesine erişmek için kullandığınız cihazlardaki diğer teknolojiler] içerir.
  • Profil Verisi [kullanıcı adınız ve parolanız, aldığınız hizmetler çerçevesinde ki yatırımlarınız/ödemeleriniz, ilgilendikleriniz, tercihleriniz, geri bildirimleriniz ve anket yanıtlarınız] içerir.
  • Kullanıcı Verisi [web sitemizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi nasıl kullandığınıza dair bilgiler] içerir.
  • Pazarlama ve İletişim Verileri [bizden ve üçüncü taraflardan E-bülten, SMS gönderimleri ve duyuru tercihleriniz ve iletişim tercihleriniz] içerir.

Bunlara ek olarak herhangi bir amaçla istatistiksel veya demografik Birleştirilmiş Veriler toplar, kullanır ve paylaşırız. Birleştirilmiş veri, kişisel verilerinizden/bilgilerinizden çıkarılmış olabilir, ancak doğrudan veya dolaylı olarak kimliğinizi açık etmediği için yasalara göre kişisel veri olarak kabul edilmez. Örneğin, belirli bir web sitesi özelliğine erişen kullanıcı yüzdesini hesaplamak için kullanım verilerinizi birleştirebiliriz. Ancak, birleştirilmiş verileri kişisel verilerinizle doğrudan kimliğiniz belirlenecek şekilde toplayıp birleştirirsek, bu birleştirilmiş veri kişisel veri olarak değerlendirir ve bu veriyi gizlilik bildirimine uygun şekilde kullanırız.

Hakkınızda herhangi bir Özel Kategoride Kişisel Veri toplamayız (bu veriler ırk, etnik köken, din veya felsefi inanç, cinsel yaşam, cinsel yönelim, siyasal görüşler, sendika üyeliği, sağlığınız ve genetik ve biyometrik verileri kapsar). Ayrıca hakkınızda adli hüküm ve ceza gerektirici suçlarla ilgili herhangi bir bilgi toplamayız.

Kişisel Veri Sağlamamanız Durumunda

Yasalar veya sizinle aramızdaki bir sözleşme uyarınca kişisel veri toplamamız gerektiği durumlarda istendiği zaman bu verileri sağlamamanız halinde, sizinle düzenlemiş olduğumuz ya da düzenlemeye çalıştığımız sözleşme gereklerini (örneğin, size ürün ya da hizmet sağlamak) yerine getiremeyebiliriz. Bu durumda, bizde bulunan bir ürün veya hizmetinizi iptal etmek zorunda kalabiliriz, ancak böyle bir durumunda sizi zamanında bilgilendiririz.

Tipobet Gizlilik politikası